1.01
1000

PSG - Strasbourg

19.10.2024 21:00

Obhajca majstrovského titulu vo francúzskej Ligue 1 parížsky PSG vyhral v posledných troch kolách iba raz a so Strasbourgom si žiadne zaváhanie nemôže dovoliť.

Domáci vstúpili do ďalšieho ročníka piatimi víťazstvami za sebou a jeho spanilú jazdu zastavila až remíza na trávniku Reims (1:1). V nasledujúcom kole vyhrali aj štvrtý duel na vlastnom štadióne s Rennes (3:1), ale o 4 dni odchádzali prvýkrát z ihriska so sklonenými hlavami, keď prehrali v Londýne s Arsenalom (0:2). Pred reprezentačnou prestávkou priviezli „iba“ bod z Nice (1:1), kde nepremenili veľkú prevahu v plný bodový zisk. Z reprezentantov sa našťastie nikto nezranil a na zozname nehrajúcich zostávajú G. Ramos, L. Hernandez a Kimpembe.

Hostia sú po 7. kole v tabuľke na výbornej 7. pozícii, keď prehrali iba jediný zápas na trávniku Lyonu (3:4) a to ešte po hodine hry vyhrávali 3:1. Aktuálne bodovali v štyroch dueloch za sebou, z toho vonku hrali iba v Lille (3:3) a priviezli veľmi cenný bod. Doma zaznamenali druhé víťazstvo v sezóne so silným Marseille (1:0) a v poslednom kole pridali remízu s Lens (2:2). Až 5 hráčov zo základu nemôže nastúpiť pre zranenia a k tomu sa naposledy vykartovali G. Doué s Doukourém.

Vo vzájomných zápasoch bodoval favorit vlani dvakrát naplno. Predtým vonku dvakrát iba remizoval, ale doma vyhral 5-krát za sebou. Stávkujúcim radíme vsadiť Výsledok zápasu a počet gólov 1/+2,5, prípadne že bude PSG vyhrávať po 30-ich minútach. Skúsiť to môžete aj kombináciami v Betbuilderi