1.01
1000

Villarreal - Barcelona

22.09.2024 18:30

Líder španielskej La Ligy Barcelona sa predstaví v nedeľu podvečer na trávniku Villarrealu a po prvej prehre sezóny ju bude chcieť „dopriať“ aj svojmu súperovi.

Domáci sa po dlhšom čase nedostali do pohárovej Európy a paradoxne im to môže pomôcť v lige. Zatiaľ sa im darilo, veď v prvých piatich kolách ani raz neprehrali a body stratili iba v úvodnom kole doma s Atl.Madrid (2:2) a pred reprezentačnou prestávkou vo Valencii (1:1). Na vlastnom trávniku hrali už iba s Celtou Vigo (4:3) a víťazstvo zariadil v 10. minúte nadstaveného času Parejo. Pred týždňom vyhrali na Mallorce (2:1) a tiež im prial nadstavený čas. Chýbať budú opäť G. Moreno, Foyth aj Pedrazza.

Hosťom vyšiel vstup do sezóny ešte lepšie a v piatich doterajších kolách nestratili ani bod. V posledných dvoch kolách navyše nastrieľali súperom 11 gólov, keď doma deklasovali Valladolid (7:0) a po dvojtýždennej prestávke dominovali aj v Girone (4:1). Favoritmi mali byť aj v prvom vystúpení v skupinovej fáze Ligy majstrov v Monacu (1:2), ale v 10. minúte bol vylúčený Eric Garcia a to bolo aj na nich priveľa. Horšie že rady zranených „posilnili“ Dani Olo aj Fermin Lopez a k tomu si pre vylúčenie nezahrá ani Ferran Torres.

V posledných siedmich vzájomných zápasoch bodovalo domáce mužstvo iba raz, keď Barcelona vyhrala doma 3:0. Vonku triumfovala už 5-krát za sebou a vlani padlo v dvoch dueloch 15 gólov. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov +3,5, prípadne na víťazstvo hostí. Nájsť si môžete aj výhernú kombináciu v obľúbenom Betbuilderi