1.01
1000

Part.Beograd - Dyn.Kyjev

31.07.2024 20:00

Srbský vicemajstri z Partizanu Beograd mali pred týždňom v poľskom Lubline „deň otvorených dverí“ a prehra 2:6 s Dynamom Kyjev im veľa šancí na postup nedáva.

Domáci sa siedmy krát za sebou museli skloniť pred mestským rivalom CZ Beograd a museli naskočiť do 2. kola kvalifikácie Ligy majstrov. Žreb im postavil do cesty skúsené mužstvo Dyn.Kyjev (2:6) a v poľskom Lubline im zápas absolútne nevyšiel. Pritom dali 1. gól, ale potom prišiel doslova uragán. Za celý zápas mali iba 4 strelecké pokusy a všetky do priestoru brány, takže 2 presné zásahy sú výborná úspešnosť. Priam katastrofálne to však bolo v defenzíve a výsledok hovorí za všetko. Pritom do ligovej súťaže vstúpili dvomi víťazstvami s čistým kontom, no v tejto odvete to pravdepodobne bude z ich strany veľmi útočné.

Kyjevčania sú v pohárovej Európe veľmi skúsené mužstvo, aj keď vlani sa nezmestili ani do skupinovej fázy Konferenčnej ligy. Už v príprave postrašili svojich súperov vysokým víťazstvom s Bröndby (4:0), ale v generálke im pripravil prvú porážku Un.Berlin (2:3). Ukrajinská ligová súťaž sa rozohrá až nasledujúci víkend, no na ich výkone pred týždňom to vôbec nebolo vidieť. Zo začiatku sa síce dlhšie zahrievali, ale tri góly v úplnom závere 1. dejstva ich naštartovali. Štvorgólový náskok im rozhodne musí stačiť a v odvete by ho mali bez problémov uhájiť.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli pred 7-mi rokmi v skupinovej fáze Európskej ligy a Dyn.Kyjev vyhral obidva súboje (3:2v, 4:1d). Tretie víťazstvo pridal pred týždňom a stávkujúcim radíme vsadiť na 1. gól-minúta 1-27, prípadne že Part.Beograd vyhrá aspoň jeden polčas. Skúsiť to môžete aj kombináciami v Betbuilderi.