1.01
1000

Litvínov - Sparta Praha

11.10.2024 17:30

Po krátkom odskočení si do O2Arény a úspechu v LM si Sparta odskočí do Litvínova zakončiť šesťzápasovú ligovú šnúru na súperových ľadoch.

Pod Krušnými horami ju nečaká nič jednoduché. Verva je lídrom tabuľky napriek dvom porážkam za sebou a pred Spartou má náskok 7 bodov. Pri víťaznom zápase Sparty s nemeckým Bremerhavenom sa gólovo presadil aj navrátilec Michal Řepík a aktuálne aj v najlepšej forme hrajúci Sparťan Kryštof Hrabík, ktorý bodoval v siedmom zápase v rade. Litvínov po stanovení nového extraligového rekordu (úvodných 7 zápasov bez straty bodu) mierne “poľavil“, keď si zapísal dve červené políčka. V šlágroch nestačil v Pardubiciach (3.) 1:3 a naposledy padol po predĺžení na lade druhej Mladej Boleslavi. Sparta bude ďalším v poradí z tabuľky TOP4. Litvínovu citeľne chýba líder kabíny Ondrej Kaše, ktorý vynechal posledné 3 zápasy svojho tímu. Skvelú formu okrej jeho brata Davida vykazujú aj Petr Koblasa (4+4) s Nicolasom Hlavom (2+6). Zahanbiť sa nenecháva ani letná posila Jared McIsaac, ktorý ako obranca zaznamenal už 8 bodov (3+5). Vzájomne zápasy bývajú poriadne vyhecované. Zápas v roku 2003 sa s 227 trestnými minútami zapísal do histórie. Momentálne proti sebe nastúpi najlepší útok a najpevnejšia defenzíva súťaže. Verva nastrieľala 29 gólov a obrana Sparty povolila len 10x. TIP: X

Výsledok zápasu Stávka na výsledok zápasu v základnej hracej dobe. 1 0 2 viac dátum
2.47 4.05 2.42 +70 11.10. 17:30