1.01
1000

Flamengo RJ - Fluminense RJ

18.10.2024 01:00

Futbalisti Flamenga konečne opäť vyhrali dvakrát za sebou v ligovej súťaži a naplno potrebujú zabodovať aj v súboji s Fluminense, čím by sa posunuli bližšie k vedúcemu triu.

Domácim sa v auguste úplne prestalo dariť a najmä v lige strácali body ako na bežiacom páse. V siedmich kolách sa tešili z jediného víťazstva a prehrali všetky štyri súboje na trávnikoch súperov. Doma prehrali iba raz v Cope Libertadores a o to nečakanejšie s uruguajským Peňarolom (0:1), na ktorého trávniku v odvete uhrali už iba nepostupovú bezgólovú remízu. Len tri dni po nej konečne vyhrali v lige doma s Paranaense (15.) 1:0 a o ďalšie tri dni rovnakým výsledkom porazili v 1. semifinálovom zápase Brazílskeho pohára Corinthians. O ďalšie tri dni priviezli víťazstvo z trávniku Bahie (7.) 2:0 a v tom potrebujú pokračovať. Nepomôže im trio Pedro, Luiz Araujo ani Alex Sandro.

Hostia sú v tomto ročníku na nepoznanie. Takmer prvá polovica sezóny bola priam katastrofou, veď zo 16-ich kôl sa tešili iba z jediného víťazstva a pripísali si až 10 porážok. Až od polovice júla sa dostali do hry o záchranu, keď štyrikrát za sebou naplno bodovali. Darilo sa im iba v Cope Libertadores, kde sa prebojovali do štvrťfinále a až v ňom stroskotali na krajanoch z Atl.Mineira (1:0d, 0:2v). Pirotm však prehrali trikrát v lige a z nebezpečného pásma ich vytiahlo posledné domáce víťazstvo s Cruzeirom (8.) 1:0. Zranený je Sema a opäť aj T. Silva, Nonato s Ignaciom sú neistí.

Vo vzájomných zápasoch sa predvlani tešili iba hosťujúce tímy. Vlani sa zrodili dva nerozhodné výsledky a na jar vyhralo Flamengo vonku 1:0 gólom z 86. minúty z penalty. Stávkujúcim radíme vsadiť na remízu po 1. polčase, prípadne na jednotku. Šťastie môžete skúsiť aj v Betbuilderi