1.01
1000

CFR Cluj - Univ.Craiova

28.07.2024 21:00

Účastník „iba“ Konferenčnej ligy a jeden z najväčších favoritov na titul CFR Cluj potrebuje proti Univ.Craiova vynahradiť svojim divákom štvrtkový nezdar z poháru.

Domáci vyhrali 5 majstrovských titulov za sebou, ale v posledných dvoch sezónach sa museli uspokojiť s 3. resp. 2. miestom. V relatívne krátkej príprave si zahrali tri prípravné súboje na sústredení v Rakúsku. Po prehre s Wroclawom (0:1), porazili bratislavský Slovan (1:0) a do tretice si vyskúšali aj remízu s LASK Linz (1:1). Do ligy vstúpili víťazstvom doma s Din.Bukurešť (3:2) a podaril sa im dokonalý obrat s víťaznou bodkou v 93. minúte. V 2. kole však práve v nadstavenom čase prišli o víťazstvo na trávniku Rapidu Bukurešť (2:2) a v týždni sklamali v Konferenčnej lige na vlastnom trávniku s bieloruským Neman Grodno a v odvete v Györi sa poriadne zapotia.

Hostia boli vlani v tesnom závese za svojim súperom, ale účasť v pohárovej Európe si museli vybojovať v baráži s U.Cluj. V príprave sa tešili iba s varšavskou Legiou (1:0), ale v ďalších troch vystúpeniach ťahali za kratší koniec. Spokojní nemohli byť ani s úvodnou remízou na trávniku Hermannstadtu (0:0), ale pred týždňom porazili doma UTA Arad (4:2). Vo štvrtok tiež sklamali svojich priaznivcov v Konferenčnej lige a po prehre v Maribore (0:2), kde hrali od 31. minúty v oslabení neveští nič dobré. Sily však dnes rozhodne šetriť nebudú.

Vo vlaňajších štyroch vzájomných zápasoch mala navrch Ubiv.Craiova a prehrala až posledný duel na vlastnom trávniku (0:1). Na pôde CFR neprehrala už trikrát za sebou a po dvoch remízach vyhrala v marci 2:1. Stávkujúcim radíme vsadiť na penaltu v zápase, prípadne na dvojtip 02 po 1. polčase. Šťastie môžete skúsiť aj kombináciami v Betbuilderi.