1000
Tenis
V.Británia, tráva
Typy stávok
Všetko Víťaz zápasu Favorit PLUS: Zápas Vyhrá zápas alebo bude vyhrávať 2:0 na sety Presný výsledok zápasu Počet setov v zápase vyhrá aspoň set Vyhrá aspoň set Víťaz zápasu vrátane skreču Víťaz 1. setu Presný počet setov vyhrá svoj prvý servis game Vyhrá svoj prvý servis game 1.prehraný servis game v zápase Viac es Počet es Dimitrov G. počet es Paul T. počet es Medvedev D. počet es Bautista Agut R. počet es Viac es: handicap Viac dvojchýb Počet dvojchyb Dimitrov G. počet dvojchyb Paul T. počet dvojchyb Medvedev D.počet dvojchyb Bautista Agut R.počet dvojchyb Viac dvojchyb: handicap Viac es a dvojchýb Aspoň v jednom game bude eso aj dvojchyba Počet gamov v zápase Počet gamov hráča počet gamov hráča Handicap gamov v zápase Víťaz zápasu a počet gamov v zápase vyhrá presne 1 set Vyhrá presne 1 set Vyhrá presne 2 sety Viac gamov (1.set/2.set) Zápas: súčet gamov Sety handicap 1.set/zápas Počet gamov v 1. sete Počet gamov hráča v 1. sete počet gamov hráča v 1. sete 1.set: handicap (gamy) Presný výsledok 1.setu 1.set: súčet gamov Tiebreak v zápase Tiebreak v 1. sete vyhrá presne 2 sety Kanár v zápase Víťaz 2. setu 2.set: počet gamov Presný výsledok 2. setu Počet prehraných servis gamov Víťaz zápasu odvráti matchball 1.set: stav po dvoch gemoch-1:1 1.set: stav po štyroch gemoch-2:2 1.set: stav po šiestich gemoch-3:3 Aspoň jeden zo súperov vyhrá všetky svoje servis gamy Aspoň jeden zo súperov bude v zápase ošetrovaný Jeden zo súperov v priebehu zápasu skrečuje Zápas bude trvať dlhšie než 180 minút