Bojové športy UFC
V BetBuilderi predstavuje 0,5 kola presná polovica určitého kola (02:30, 7:30, 12:30, 17:30, 22:30)
Viac
Menej
Bojové športy UFC - špeciál
UFC Fight Night: Lewis vs. NascimentoAno - Nie | Áno | Nie | dátum |
---|---|---|---|
Rebecki M. - vyhrá KO/TKO v 1.kole
|
5.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - vyhrá KO/TKO v 2.kole
|
7.50 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - vyhrá KO/TKO v 3.kole
|
10.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - vyhrá KO/TKO v 1.-2.kole
|
3.00 | 1.29 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - vyhrá KO/TKO v 2.-3.kole
|
4.25 | 1.14 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - vyhrá v 1.kole vzdaním sa súpera
|
14.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - vyhrá v 2.kole vzdaním sa súpera
|
19.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - vyhrá v 3.kole vzdaním sa súpera
|
25.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - vyhrá kapituláciou v 2. alebo 3. kole
|
10.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - vyhrá jednomyseľným rozhodnutím rozhodcov
|
4.00 | 1.16 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - vyhrá nejednomyseľným rozhodnutím rozhodcov
|
7.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - vyhrá KO/TKO alebo na body
|
1.45 | 2.37 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - vyhrá vzdaním sa súpera alebo na body
|
2.30 | 1.48 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - vyhrá do 30 sekúnd od začiatku súboja
|
20.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - vyhrá pákou na ruku (armbar)
|
15.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - vyhrá pomocou techniky rear naked choke
|
8.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Bojové športy UFC Fight Night
V BetBuilderi predstavuje 0,5 kola presná polovica určitého kola (02:30, 7:30, 12:30, 17:30, 22:30)
Typy stávok
Všetko
Víťaz zápasu
Zápas skončí remízou alebo technickou remízou
Zápas skončí v 1. kole
Zápas skončí v 2. kole
Zápas skončí v 3. kole
Zápas skončí v 4. kole
Zápas skončí v 5. kole
Počet zahájených kôl menej/viac
Zápas skončí na body alebo technickým rozhodnutím
Zápas skončí K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
Zápas skončí kapituláciou
1.zápasník vyhrá K.O./T.K.O./diskvalifikáciou alebo kapituláciou
2.zápasník vyhrá K.O./T.K.O./diskvalifikáciou alebo kapituláciou
Zápas skončí do 60 sekúnd od začiatku 1.kola
1.zápasník vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím
2.zápasník vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím
1.zápasník vyhrá K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
2.zápasník vyhrá K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
1.zápasník vyhrá kapituláciou
2.zápasník vyhrá kapituláciou
1.zápasník vyhrá zápas v 1.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 2.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 3.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 4.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 5.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 1.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 2.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 3.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 4.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 5.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 1.alebo 2.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 1.alebo 2.kole
Viac
Menej
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. V prípade remízy bude príležitosť vyhodnotená kurzom 1,0. | 1 | 2 | viac | dátum |
---|---|---|---|---|
Aldrich JJ - Hardy V.
|
2.09 | 1.66 | +25 | 11.05. 22:00 |
Johnson Ch. - Hadley J.
|
2.20 | 1.59 | +26 | 11.05. 22:25 |
Goff B. - Waters T.
|
2.24 | 1.57 | +26 | 11.05. 22:50 |
Ricci T. - Pennington T.
|
1.66 | 2.09 | +26 | 11.05. 23:15 |
McKinney T. - Ribovics E.
|
2.20 | 1.59 | +26 | 11.05. 23:40 |
Hooper Ch. - Borshchev V.
|
2.09 | 1.66 | +26 | 12.05. 00:05 |
Cortes-Acosta W. - Despaigne R.
|
2.83 | 1.37 | +26 | 12.05. 01:00 |
Caceres A. - Woodson S.
|
2.51 | 1.46 | +26 | 12.05. 01:30 |
Ferreira D. - Rebecki M.
|
4.35 | 1.18 | +26 | 12.05. 02:00 |
Menifield A. - Ulberg C.
|
3.00 | 1.33 | +26 | 12.05. 02:30 |
Buckley J. - Ruziboev N.
|
1.66 | 2.09 | +26 | 12.05. 03:00 |
Lewis D. - Nascimento R.
|
1.60 | 2.34 | +32 | 12.05. 03:30 |
Barboza E. - Murphy L.
|
2.04 | 1.69 | +1 | 18.05. 22:00 |
Williams K. - Harris C.
|
1.74 | 1.97 | +1 | 18.05. 22:00 |
Yanez A. - Salvador V.
|
1.25 | 3.60 | +1 | 18.05. 22:00 |
Pinheiro L. - Hill A.
|
2.20 | 1.59 | +1 | 18.05. 22:00 |
Gorimbo T. - Brahimaj R.
|
1.39 | 2.75 | +1 | 18.05. 22:00 |
Magomedov A. - Alves W.
|
1.37 | 2.83 | +1 | 18.05. 22:00 |
Martinez V. - Nolan T.
|
4.10 | 1.20 | +1 | 18.05. 22:00 |
Rodriguez P. - Carnelossi A.
|
1.59 | 2.20 | +1 | 18.05. 22:00 |
Demopoulos V. - Ducote E.
|
3.50 | 1.26 | +1 | 18.05. 22:00 |
Moises T. - Klein L.
|
2.04 | 1.69 | +25 | 08.06. 22:00 |
Whittaker R. - Chimaev K.
|
2.68 | 1.41 | +1 | 22.06. 21:00 |
Bojové športy Oktagon MMA
Typy stávok
Všetko
Víťaz zápasu
Zápas skončí remízou alebo technickou remízou
Zápas skončí v 1. kole
Zápas skončí v 2. kole
Zápas skončí v 3. kole
Zápas skončí v 4. kole
Zápas skončí v 5. kole
Počet zahájených kôl menej/viac
Zápas skončí na body alebo technickým rozhodnutím
Zápas skončí K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
Zápas skončí kapituláciou
1.zápasník vyhrá K.O./T.K.O./diskvalifikáciou alebo kapituláciou
2.zápasník vyhrá K.O./T.K.O./diskvalifikáciou alebo kapituláciou
Zápas skončí do 60 sekúnd od začiatku 1.kola
1.zápasník vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím
2.zápasník vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím
1.zápasník vyhrá K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
2.zápasník vyhrá K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
1.zápasník vyhrá kapituláciou
2.zápasník vyhrá kapituláciou
1.zápasník vyhrá zápas v 1.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 2.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 3.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 4.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 5.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 1.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 2.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 3.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 4.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 5.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 1.alebo 2.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 1.alebo 2.kole
Viac
Menej
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. V prípade remízy bude príležitosť vyhodnotená kurzom 1,0. | 1 | 2 | viac | dátum |
---|---|---|---|---|
Ilbay Ralf D. - Tripšanský D.
|
1.53 | 2.37 | +1 | 08.06. 18:00 |
Zawada D. - Mazuch M.
|
1.42 | 2.70 | +1 | 08.06. 18:00 |
Legierski M. - Wanliss A.
|
1.60 | 2.22 | 08.06. 18:00 | |
Rock S. - Pokorný J.
|
1.11 | 5.73 | +1 | 08.06. 18:00 |
Duque A. - Machaev M.
|
3.04 | 1.34 | 08.06. 18:00 | |
Korkmaz A. - Amirkhani M.
|
1.58 | 2.26 | 08.06. 18:00 | |
Petrášek M. - Sami A.
|
1.72 | 2.02 | +1 | 08.06. 18:00 |
Silva L. - Gogoladze A.
|
1.86 | 1.86 | +1 | 08.06. 18:00 |
Kozma D. - Surdu I.
|
1.86 | 1.86 | +1 | 08.06. 18:00 |
Kincl P. - Peňáz M.
|
1.50 | 2.45 | +31 | 08.06. 20:00 |
Vémola K. - Végh A.
|
1.95 | 1.85 | +31 | 08.06. 20:00 |
Barborík V. - Rajewski L.
|
1.40 | 2.77 | 20.07. 18:00 | |
Raška O. - Ďatelinka M.
|
2.32 | 1.55 | +1 | 20.07. 18:00 |
Keita L. - Bogdanovic P.
|
1.24 | 3.72 | 20.07. 18:00 | |
Paradeiser R. - Torres D.
|
1.86 | 1.86 | 20.07. 18:00 | |
Lima F. - Magard J.
|
1.34 | 3.04 | +1 | 20.07. 18:00 |
Eckerlin Ch. - Jungwirth Ch.
|
1.80 | 1.92 | +1 | 12.10. 18:00 |
Bojové športy PML
Professional Muaythai League - Zápasy v tejto organizácii môžu prebiehať pod rôznymi pravidlami - MMA, Box, K-1, Muay Thai a iné
Viac
Menej
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. V prípade remízy bude príležitosť vyhodnotená kurzom 1,0. | 1 | 2 | viac | dátum |
---|---|---|---|---|
Buchinger I. - Surian P.
|
1.05 | 6.83 | +1 | 24.05. 18:00 |
Kuzník M. - Shardin G.
|
1.17 | 4.10 | +1 | 24.05. 18:00 |
Arpáš M. - Gogotchuri G.
|
1.44 | 2.63 | +1 | 24.05. 18:00 |
Paleš M. - Didiaev T.
|
1.15 | 4.36 | +1 | 24.05. 18:00 |
Mészáros Š. - Ilušák P.
|
1.55 | 2.32 | +1 | 24.05. 18:00 |
Úškrt R. - Červinský V.
|
1.28 | 3.40 | +1 | 24.05. 18:00 |
Puraš F. - Kosiacki A.
|
1.10 | 5.27 | +1 | 24.05. 18:00 |
Kučera R. - Hrabica R.
|
1.65 | 2.13 | +1 | 24.05. 18:00 |
Dolnák B. - Kohout D.
|
1.55 | 2.32 | +1 | 24.05. 18:00 |
Bojové športy KSW
Typy stávok
Všetko
Víťaz zápasu
Zápas skončí remízou alebo technickou remízou
Zápas skončí v 1. kole
Zápas skončí v 2. kole
Zápas skončí v 3. kole
Zápas skončí v 4. kole
Zápas skončí v 5. kole
Počet zahájených kôl menej/viac
Zápas skončí na body alebo technickým rozhodnutím
Zápas skončí K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
Zápas skončí kapituláciou
1.zápasník vyhrá K.O./T.K.O./diskvalifikáciou alebo kapituláciou
2.zápasník vyhrá K.O./T.K.O./diskvalifikáciou alebo kapituláciou
Zápas skončí do 60 sekúnd od začiatku 1.kola
1.zápasník vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím
2.zápasník vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím
1.zápasník vyhrá K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
2.zápasník vyhrá K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
1.zápasník vyhrá kapituláciou
2.zápasník vyhrá kapituláciou
1.zápasník vyhrá zápas v 1.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 2.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 3.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 4.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 5.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 1.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 2.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 3.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 4.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 5.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 1.alebo 2.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 1.alebo 2.kole
Viac
Menej
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. V prípade remízy bude príležitosť vyhodnotená kurzom 1,0. | 1 | 2 | viac | dátum |
---|---|---|---|---|
Michalski M. - Lesko B.
|
2.20 | 1.59 | +25 | 11.05. 19:30 |
Tolkaczewski P. - Turynski M.
|
1.51 | 2.38 | +25 | 11.05. 20:00 |
Kreft A. - Carmona M.
|
1.32 | 3.05 | +25 | 11.05. 20:30 |
Stawowy F. - Vitasovic I.
|
1.97 | 1.74 | +25 | 11.05. 21:00 |
Tarchila D. - Kareta D.
|
1.41 | 2.68 | +25 | 11.05. 21:30 |
Prasel R. - Vojčák Š.
|
2.43 | 1.49 | +25 | 11.05. 22:00 |
Vila A. - Formela K.
|
3.35 | 1.27 | +25 | 11.05. 22:30 |
Ruchala R. - Kaczmarczyk P.
|
1.51 | 2.38 | +31 | 11.05. 23:00 |
Wrzosek A. - Szpilka A.
|
1.27 | 3.35 | +25 | 11.05. 23:30 |
Bartosinski A. - Michaliszyn I.
|
1.22 | 3.85 | +31 | 11.05. 23:59 |
Dreczkowski M. - Jaric S.
|
1.46 | 2.51 | +1 | 07.06. 19:00 |
Bielski K. - Dzikowski B.
|
1.44 | 2.57 | +1 | 07.06. 20:00 |
Surdyn P. - Erzanukaev S.
|
1.85 | 1.85 | +1 | 07.06. 20:30 |
Krakowiak M. - Zielinski A.
|
1.49 | 2.43 | +1 | 07.06. 21:00 |
Glowacki K. - Kasperski D.
|
2.26 | 1.56 | +1 | 07.06. 21:30 |
Szymanski R. - Held M.
|
1.85 | 1.85 | +1 | 07.06. 22:30 |
Wiklacz J. - Przybysz S.
|
1.29 | 3.25 | +1 | 07.06. 23:30 |
Kopera B. - Smielowski D.
|
2.43 | 1.49 | +1 | 20.07. 19:00 |
Silva M. - Wozniak E.
|
1.59 | 2.20 | +1 | 20.07. 19:00 |
Pawlak P. - Janikowski D.
|
1.49 | 2.43 | +1 | 20.07. 19:00 |
Bojové športy KSW - špeciál
KSW 94Ano - Nie | Áno | Nie | dátum |
---|---|---|---|
Bartosinski A. - vyhrá vzdaním sa súpera alebo na body
|
3.50 | 1.21 | 11.05. 19:00 |
Bartosinski A. - vyhrá KO/TKO v 4.-5.kole
|
11.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Bartosinski A. - vyhrá v 3.kole vzdaním sa súpera
|
17.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Michaliszyn I. - vyhrá nejednomyseľným rozhodnutím rozhodcov
|
15.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Michaliszyn I. - vyhrá KO/TKO v 2.-3.kole
|
12.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Michaliszyn I. - vyhrá pomocou techniky rear naked choke
|
18.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Wrzosek A. - vyhrá do 30 sekúnd od začiatku súboja
|
10.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Wrzosek A. - vyhrá KO/TKO v 1.kole
|
3.00 | 1.29 | 11.05. 19:00 |
Wrzosek A. - vyhrá vysokým kopom do hlavy (high kick)
|
11.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Szpilka A. - vyhrá KO/TKO v 1.-2.kole
|
6.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Szpilka A. - vyhrá v 2.kole vzdaním sa súpera
|
33.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Szpilka A. - vyhrá jednomyseľným rozhodnutím rozhodcov
|
14.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |