1.01
1000

Marseille - Angers

04.10.2024 20:45

Olympique Marseille výborne vstúpil do ďalšieho ročníka, ale v poslednom kole úplne nečakane zakopol a chuť si bude chcieť rýchlo napraviť s posledným Angers.

Domácim sa po nevydarenej poslednej sezóne darilo už v príprave a na úvod ligového ročníka deklasovali vlaňajší tretí Brest (5:1) dokonca na jeho štadióne. Na vlastnom trávniku síce vzápätí prišli o prvé body po remíze s Reims (2:2), ale v nasledujúcich troch súbojoch už nezaváhali. V poslednom kole však prvýkrát v sezóne prehrali, no o to nečakanejšie na trávniku Strasbourgu (0:1). Na ihrisko sa už dostala aj nová posila z Juventusu Rabiot, ale vyrovnanie nepriniesol. Do zostavy sa vráti kapitán Balerdi po treste, ale zranení sú naďalej Rongier, Meite, Nadir aj Merlin.

Hostia vcelku prekvapujúco postúpili z 2. ligy priamo medzi elitu, ale veľa radosti im to neprinieslo. Už v príprave prehrali trikrát za sebou a po troch ligových prehrách na úvod si pripísali na svoj účet prvé dva body za remízy na trávniku Strasbourgu (1:1) aj následne doma s Nantes (1:1). Pred týždňom sa však vrátili na negatívnu vlnu a prehrali v domácom prostredí s Reims (1:3), keď už po 25-ich minútach prehrávali o 2 góly. Do kariet im nehrá ani množstvo zranených na čele s Diengom či Kalumbom.

Vo vzájomných zápasoch sa pred vypadnutím Angers z najvyššej súťaže tešilo Marseille z troch jasných víťazstiev za sebou a iné sa neočakáva ani tentoraz. dve sezóny za sebou zrodili iba nerozhodné výsledky a vždy sa presadili obidve mužstvá. Stávkujúcim radíme vsadiť na Handicap Marseille -1,5, prípadne že dá gól v oboch polčasoch. V ponuke môžete využiť aj výber akejkoľvek kombinácie v Betbuilderi

- Víťazný rozdiel - Marseille vyhrá o 2+ (zápas)