1.01
1000

Atl.Madrid - Espanyol

28.08.2024 21:30

Madridské Atletico má opäť len tie najvyššie ciele a v druhom vystúpení na vlastnom štadióne za sebou bude chcieť potešiť divákov aj v súboji s nováčikom Espanyolom.

Domáci už vlani predvádzali svoje kvality najmä na svojom trávniku a ako jediní dokázali poraziť aj majstra Real Madrid. V príprave sa im darilo a tak určite trochu sklamala úvodná remíza vo Villarreale (2:2), kde odohrali vcelku nešťastný zápas. V nedeľu to už bolo doma úplne iné s vlaňajším prekvapením Gironou (3:0), ktorú jednoznačne porazili a trochu prekvapujúco sa opäť presadil Llorente. V prvom vystúpení sa presadila aj veľká posila kanonier Sörloth, ale s menšími problémami bol už v polčase vystriedaný a naposledy si zahral až v úplnom závere. Teraz pôjde do základu aj s Kokem, Witselom a Molinom.

Hostia boli vlani najväčším favoritom 2. ligy, ale svoju úlohu úplne nenaplnili. Dokonca im ušiel aj priamy postup a v nevyspytateľnej baráži mali poriadne namále. V príprave prehrali až posledný duel s nemeckým Heidenheimom (1:2) a v prvých dvoch ligových kolách nebodovali a pritom nedali ani gól. Najskôr v súboji na trávniku ďalšieho nováčika Valladolidu (0:1) držali so súperom krok a v domácom zápase s Realom Sociedad (0:1) boli aj iniciatívnejší, ale ani pri nájazde troch na jediného obrancu gól nestrelili. Opäť bude chýbať Esposito a pondelkový tréning vynechal aj Cabrera.

Vo vzájomných zápasoch sa predvlani podarilo Espanyolu v oboch súbojoch remizovať, ale predtým mal jasne navrch favorit. Stávkujúcim radíme vsadiť na Výsledok zápasu a počet gólov 1/-3,5, prípadne na jednotku po 1. polčase. Skúsiť to môžete aj obľúbenou kombináciou v Betbuilderi.

- Výsledok - Atl.Madrid vyhrá (1.polčas)