1.01
1000

Kiel - Eint.Frankfurt

29.09.2024 15:30

Nováčik z Kielu si pred týždňom zapísal prvý bod v nemeckej Bundeslige a dokonca vonku. Na vlastnom trávniku ho však opäť čaká veľmi ťažký súper v podobe Frankfurtu.

Domáci vstúpili do nového ročníka úspešným vystúpením na trávniku treťoligového Aachenu (3:2). Prepadákom neskončilo ani 1. ligové kolo v Hoffenheime (2:3), ale na bod to nestačilo. V ďalších dvoch dueloch ťahali opäť za kratší koniec na svojom štadióne s Wolfsburgom (0:2) a príučku dostali najmä od Bayernu (1:6). Pred týždňom však zaskočili Bochum (2:2), kde síce aj štvrtýkrát prehrali 1. polčas, ale v predposlednej minúte vybojovali prvý bod medzi elitou. Komplikáciou je zranenie Errasa a dlhodobo je mimo hry Kleine Bekela. Otáznik visí aj nad Bernhardssonom.

Hostia vstúpili do ligovej sezóny nešťastnou prehrou v Dortmunde (0:2) a pritom boli favoritovi minimálne vyrovnaným súperom. Hneď o týždeň už naplno bodovali doma s Hoffenheimom (3:1) a po trojbodovom zápise vo Wolfsburgu (2:1) nezaváhali ani do tretice s M´gladbachom (2:0). Prvé sklamanie prišlo v otváracom súboji Európskej ligy s Plzňou (3:3), keď doma premrhali dvojgólový náskok v úplnom závere. Do brány sa dnes môže vrátiť kapitán Trapp a zdravotný stav sa bude na poslednú chvíľu posudzovať u tria Kristensen, Koch aj Götze.

Vo vzájomných zápasoch sa ešte nestretli a Frankfurt je aj vonku veľkým favoritom. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojku, prípadne už po 1. polčase. Nájsť si môžete aj výhernú kombináciu v obľúbenom Betbuilderi